Ічнянська РДА
Анонси
Назад

В Ічнянському районі проводяться позапланові перевірки

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 р. № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки», на території Ічнянського району згідно графіка, інспекторським складом районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області проводяться позапланові перевірки у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів, закладах відпочинку та оздоровлення державної та комунальної форми власності щодо додержання та виконання законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.

У зв’язку з вище викладеним звертаємося до керівників об’єктів з проханням поставитися відповідально до виконання заходів по забезпеченню вимог правил пожежної та техногенної безпеки! Адже від цього залежить майбутнє нашої країни - життя маленьких українців!

Начальник районного відділу О.М. Кобзар

Назад


17 Січня 2018 11:39
22 січня 2018 року об 11.00 в актовому залі районної школи мистецтв (м. Ічня, вул. Героїв Майдану, 4) відбудуться урочисті заходи до Дня Соборності України.

Як Ви думаєте, які причини дачі хабарів?