Ічнянська РДА
Анонси
Назад

З професійним святом!

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це професійне свято людей, які опікуються прекрасним і примножують в наших душах джерела духовності, правди і краси. Це свято талановитих, творчих, щедрих серцем людей, які підносять українську культуру і традиції народу на рівень високих професійних зразків.

Сьогодні на Ічнянщині продовжують розвиватись аматорські, художні колективи, даруючи людям величезну насолоду своїм мистецтвом. Дякуючи щоденній праці клубників, викладачів мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи зберігаються та примножуються культурні здобутки і традиції українського народу, нашого рідного краю.

Бажаю всім працівникам культури та майстрам народного мистецтва Ічнянщини творчої наснаги, втілення нових цікавих ідей, міцного здоров'я, світлого та творчого шляху!

В. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун

Назад


17 Січня 2018 11:39
22 січня 2018 року об 11.00 в актовому залі районної школи мистецтв (м. Ічня, вул. Героїв Майдану, 4) відбудуться урочисті заходи до Дня Соборності України.

Як Ви думаєте, які причини дачі хабарів?