Ічнянська РДА
Анонси
Назад

Майже 203 млн гривень сплачено платниками Ічнянщини

За десять місяців поточного року платниками Ічнянського відділення Прилуцької ОДПІ сплачено до зведеного бюджету України 202,8 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Державний бюджет поповнився на 91,2 млн грн, та на 111,6 млн грн - місцеві скарбниці. Про це повідомила заступник начальника - начальник Ічнянського відділення Прилуцької ОДПІ Ірина Євстіфєєва.

У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року надходження зросли більше, ніж на 63,8 млн. грн., у т.ч. до державного бюджету - 30 млн грн, до місцевих - 33,8 мільйон гривень.

Найбільше платники регіону сплатили податку на доходи фізичних осіб, надходження якого з початку року перевищили 96 млн. грн., та відповідно до розподілу коштів до державного бюджету направлено – 24,7 млн грн, до місцевих бюджетів – в обсязі 71,9 млн гривень.

Щиро дякуємо всім сумлінним платникам податків за своєчасну та повну сплату податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, адже це одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту нашої країни та кожного її громадянина.

Працівники органів ДФС, у свою чергу, прагнуть забезпечити відкритий формат взаємодії з платниками податків, створити для бізнесу більш комфортні умови шляхом надання якісних консультативних послуг, приведення електронних сервісів до європейських стандартів, а також впровадження нових.

Назад


17 Січня 2018 11:39
22 січня 2018 року об 11.00 в актовому залі районної школи мистецтв (м. Ічня, вул. Героїв Майдану, 4) відбудуться урочисті заходи до Дня Соборності України.

Як Ви думаєте, які причини дачі хабарів?