Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Свято сівачів мистецької ниви Ічнянщини

09 листопада 2017

Сьогодні, 9 листопада, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в районному будинку культури відбулося вшановування людей, які присвятили своє життя, талант і натхнення благородній справі - засівати мистецьку ниву Ічнянщини, нести до людей безцінні духовні скарби українського народу.

В. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун, голова районної ради Григорій Герасименко та в. о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Альона Волошко привітали трудові колективи закладів культури району, майстрів народного мистецтв з професійним святом. Подякували їм за радість і хороший настрій, який несуть людям, за вагомий і щедрий внесок у справу збереження і розвитку національної культури, невтомний пошук і щиру любов до творчості. Побажали добра і здоров’я, тепла і достатку, визнання і щастя, здійснення всіх життєвих планів, надій і мрій, творчого натхнення і життєвих перемог.

Кращим працівникам галузі Альона Волошко вручила Подяки та Почесні грамоти, а очільники району нагородили спільною Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради колектив Ічнянського районного будинку культури.

Відомі ічнянські артисти подарували культпрацівникам святкову концертну програму.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА