Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Засідання організаційного комітету з підготовки проведення Дня Гідності та Свободи

13 листопада 2017

Сьогодні, 13 листопада, під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Марини Свинар відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2017 році в районі Дня Гідності та Свободи.

Окрім керівників відповідних відділів та секторів райдержадміністрації, участь в засіданні взяли командир в/ч А1479, військовий комісар, заступник голови районної ради, міський голова та громадські активісти.

Ними напрацьовано сценарій заходу, визначено час та місце проведення, інформаційний супровід та відповідальних виконавців.

Захід планується провести із богослужінням на вшанування пам'яті борців за волю України, покладанням квітів до могил воїнів антитерористичної операції, запаленням свічок пам'яті, спільним виконання Державного Гімну.

У День Гідності та Свободи всі бажаючі ічнянці зможуть віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 - лютому 2014 років постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації