Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Відлуння Другої світової війни в Більмачівці

15 листопада 2017

11 листопада 2017 року о 13 годині 20 хвилин групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП Управління ДСНС України у Чернігівській області на місці виявлення (пасовище) с. Більмачівка, знешкоджено 1 артилерійський снаряд калібром 76 мм часів 2-ї Світової війни.

Так, 10.11.2017 року о 12 год. 10 хв. на ПЗЧ 23 ДПРЧ (м. Ічня) надійшло повідомлення від гр. Семенченка Володимира Миколайовича, про те що в с. Більмачівка на пасовищі поблизу провулка Квітневого було виявлено 1 (один) артилерійський снаряд часів 2-Ї Світової війни калібром 50 мм. Чоловік одразу ж викликав рятувальників. До їх приїзду місце виявлення вибухонебезпечного предмету було взято під охорону співробітниками Національної поліції. Піротехніки ДСНС ретельно обстежили прилеглу територію міношукачами та інших небезпечних предметів не виявили.

Рятувальники Держслужби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Слід пам'ятати, що боєприпаси часів війни й досі несуть загрозу людям. З часом вони не втрачають своєї смертельної сили, а стають ще більш небезпечними під впливом природних явищ. У разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно викликати фахівців Служби порятунку за номером 101, або правоохоронців за номером 102.

Начальник районного відділу О.М. Кобзар