Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Ічнянці вшанували пам'ять жертв голодоморів

27 листопада 2017

Керівники району та міста, представники міських трудових колективів, громадськість 25 листопада зібралися біля пам'ятного знаку Жертвам Голодомору 1932 – 1933 років на Меморіалі Слави в м. Ічня щоб доторкнутися до народної пам’яті, яка зберігає свідчення про трагічні події, що сталися з вини злочинного комуністичного режиму з нашими предками, на найбагатших українських землях – голодну смерть мільйонів українців.

Відбувся мітинг-реквієм з вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу 1932—1933 років, голодоморів 1921—1923, 1946—1947 років в Україні під час якого в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун засудила злочини тоталітарного минулого щодо української нації та наголосила, що Голодомор був спеціально спланованою і ретельно замаскованою каральною операцією тоталітарного комуністичного режиму. Голодомор - помста за свободу, помста за революцію 1917-1921 років.

Військовий капелан, благочинний району, настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП о. Димитрій провів молебень за померлими від голоду.

На вшанування безвинних жертв голодоморів присутні поклали композиції із колосків до пам'ятного знаку Жертвам Голодомору, запалили свічку пам'яті та приєднались до загальнонаціональної хвилини мовчання.


Сектор інформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації