Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Ічнянці стали володарями Кубку ІМК

25 листопада в спортивному залі Прилуцької ДЮСШ завершився фінальний етап Відкритого кубку ІМК Прилуцького району з волейболу 2017 року за підтримки Прилуцької райдержадміністрації.

В півфіналі зустрілися команди ОТГ Парафіївки та Охіньок, Ічні та Івківців. В напруженій боротьбі фіналістами турніру стали спортсмени Ічні та Охіньок. Фінальна гра вийшла досить напруженою. У першій партії перемога була за командою селища Охінькі, але другу і третю партію вибороли ічнянці. З рахунком 2:1 збірна волейбольна команда міста Ічня стала переможцем цього турніру та володарем Кубку ІМК.

Загалом перша четвірка посіла такі місця: перше місце - м. Ічня, друге – селище Охінькі, третє – селище Івківці та четверте місце – смт Парафіївка.

Всі призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Наймолодшого гравця ічнянської команди Павла Голінка визнано кращим гравцем турніру й нагороджено пам'ятною відзнакою.