Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Найголовніше в житті – творити добро

04 грудня 2017

У благодійній акції «Промінь надії» зі збору коштів на лінійний прискорювач з комплексом обладнання для радіотерапевтичного відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, яка відбулася у районному будинку культури 1 грудня, взяли участь керівники району та міста, головний лікар ЧООД Валерій Зуб, трудові колективи установ, організацій районного центру, громадськість.

Валерій Зуб презентував свій заклад та розповів про будівництво нового корпусу диспансеру для лінійного прискорювача та його монтування. Після встановлення і запуску прискорювача рівень надання такої необхідної медичної допомоги для онкохворих підніметься на значно якісніший рівень.

Завдяки артистичним виступам вихованців будинку дитячої та юнацької творчості, районної школи мистецтв, художньому колективу районного будинку культури та небайдужим ічнянцям вдалося зібрати більше 17 тис. гривень.

Також головний лікар КЛПЗ "Ічнянська центральна лікарня" Дмитро Івасюк підтримав ініціативу обласного управління охорони здоров'я щодо перерахунку працівниками медичних закладів району одноденного заробітку на рахунок онкодиспансеру.

Сектор інформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації