Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Пожежний автомобіль для рятувальників та нагороди кращим працівникам району від голови ОДА Валерія Куліча

27 грудня 2017

На Ічнянщині 26 грудня з робочим візитом побував голова ОДА Валерій Куліч.

Саме цього дня ічнянці зібралися у районному будинку культури щоб підвести підсумки своєї роботи за 2017 рік.

В. о. голови РДА Валентина Рябчун надала звіт громаді по галузях економіки, зокрема в промисловості, сільському господарстві, бюджетній сфері. Ознайомитись з її виступом можна тут.

Кращим працівникам сільськогосподарської галузі, підприємств району та учаснику АТО Олександру Шкуліпі Валентина Рябчун вручила Почесні Грамоти.

Голова ОДА Валерій Куліч привітав всю ічнянську громаду з новорічними та різдвяними святами, побажав Божого благословення кожній родині та миру. Також привітав присутніх зі створенням територіальної громади, наголосивши, що об’єднанні територіальні громади – майбутнє Чернігівської області.

- Реформа з децентралізації є найуспішнішою і закладає міцні підвалини побудови Української держави, - зазначив у своєму виступі Валерій Куліч. Також він поінформував, що за показниками соціально-економічного розвитку 2017 року Ічнянський район зайняв ІІІ місце в області.

Від вдячної ічнянської громади за постійну підтримку, значний внесок у розвиток району очільнику області було вручено коровай з сіллю, а депутатам обласної ради Віктору Кияновському та Юрію Болоховцю - квіти.

Сільське господарство - одна із найважливіших сфер економіки нашої держави. Оскільки район сільськогосподарський, тому працівникам агропромисловому комплексу була й приділена особлива увага.

Очільник області Валерій Куліч вручив почесні нагороди за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, значний особистий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі Чернігівщини керуючому відділком сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Інтер» (с. Монастирище) Віктору Мілютенку - Подяку голови обласної державної адміністрації, агроному відділка сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Інтер» (с. Бурімка) Миколі Шилу - Почесну грамоту Чернігівської обласної ради, заступнику генерального директора по виробництву приватного підприємства «Агротрейдер» (м. Ічня) Володимиру Коломійцю - Знак Пошани Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації, доярці приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Жадьківське» (м. Ічня) Софії Майдан - Подяку директора Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації.

Святковим виявився цей день для особового складу 23-ої Державної пожежно-рятувальної частини 3-го Державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України в області, котрий дислокується в Ічні. Жителі міста стали свідками урочистої події - передачі пожежного автомобіля та аварійно-рятувального обладнання за участю голови Чернігівської облдержадміністрації Валерія Куліча, начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області Романа Гордового.

Валерій Куліч вручив начальнику частини Сергію Симоненко подарунковий сертифікат та ключі від пожежно-рятувального автомобіля АЦ-4-60(530905)515М, а в. о. голови РДА Валентина Рябчун - сертифікати на бензогенератор та переносний сигналізатор-аналізатор газів «Дозор-С-М-З», які були придбані відповідно до районної Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Ічнянському районі на 2017-2020 роки. Ічнянський міський голова Оксана Андріанова подарувала рятувальникам бензопилу.

Почесні гості міста, в. о. голови РДА Валентина Рябчун та керівник Ічнянської ОТГ Оксана Андріанова привітали рятувальників з новою технікою та побажали побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів, успіхів та удачі у нелегкій службі.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

Фото Андрія Грудницького