Ічнянська РДА
Анонси
Назад

Реалізація Національної стратегії з оздоровчої рухової активності

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 квітня 2017 року № 96 «Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності» сектор молоді та спорту райдержадміністрації повідомляє, що при районній державній адміністрації утворена Координаційна рада з питань популяризації серед населення оздоровчої рухової активності.

Протягом 2017 року проводилися інформаційно-просвітницькі заходи з метою популяризації серед дітей та молоді здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом, досягнень видатних українських спортсменів, утвердження патріотизму.

Залучалися громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, молодіжні та дитячі громадські організації для здійснення заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я.

Забезпечувалося проведення у навчальних закладах комплексних багатоступеневих змагань, фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів з метою залучення дітей та молоді до активних занять спортом.

Сектор молоді та спорту РДА

Назад


17 Січня 2018 11:39
22 січня 2018 року об 11.00 в актовому залі районної школи мистецтв (м. Ічня, вул. Героїв Майдану, 4) відбудуться урочисті заходи до Дня Соборності України.

Як Ви думаєте, які причини дачі хабарів?