Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Реалізація Національної стратегії з оздоровчої рухової активності

10 січня 2018

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 квітня 2017 року № 96 «Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності» сектор молоді та спорту райдержадміністрації повідомляє, що при районній державній адміністрації утворена Координаційна рада з питань популяризації серед населення оздоровчої рухової активності.

Протягом 2017 року проводилися інформаційно-просвітницькі заходи з метою популяризації серед дітей та молоді здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом, досягнень видатних українських спортсменів, утвердження патріотизму.

Залучалися громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, молодіжні та дитячі громадські організації для здійснення заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я.

Забезпечувалося проведення у навчальних закладах комплексних багатоступеневих змагань, фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів з метою залучення дітей та молоді до активних занять спортом.

Сектор молоді та спорту РДА