Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

З Новим роком та Різдвом Христовим!

29 грудня 2017

Шановні жителі Ічнянщини!

Наприкінці року ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Цей рік, для ічнянців був багатим на трудові здобутки, дав багато важливих починань, які в подальшому стануть основою реального переходу до нової якості життя.

Щиро дякуємо кожному жителю району за вміння, творчість і наполегливість на своєму робочому місці, за прагнення духовного оновлення, розбудови держави, відродження віри й України.

Сердечно вітаємо вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового. Ці свята об’єднують у собі сьогодення і мрії про майбутнє і мають для нас особливе значення - дають відлік нового часу, нових надій і сподівань.

Дорогі земляки! Зустрічаючи зі світлими помислами та добрими намірами новий рік, ми повинні бути впевнені, що 2018 рік прийдешній буде стабільним та успішним, а цілюще Господнє благословення обдарує щастя і усілякими земними радощами.

Прийміть найкращі побажання добра, щастя і удачі, благополуччя і здоров’я, достатку, миру і взаєморозуміння у кожній родині, у кожній громаді, і в усій Україні. Нехай чарівність новорічної ночі та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу й натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів і сподівань.

З Новим роком! З пресвітлим Різдвом Христовим!

В. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун
Голова районної ради Григорій Герасименко