Ічнянська РДА
Анонси
Назад

На святі головної ялинки області побували діти з Ічнянщини

Учора, 10 січня, в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка запалила свої святкові вогні головна ялинка області для 750 дітей з Чернігівщини, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, серед яких сироти, діти-інваліди, позбавлені батьківського піклування та батьки яких загинули у зоні проведення антитерористичної операції, діти учасників АТО на сході країни, з малозабезпечених та багатодітних сімей, обдаровані та талановиті діти.

Група дітей з Ічнянщини теж долучились до новорічного дійства, взяли участь у веселих конкурсах та майстер-класах. Також отримали солодкі подарунки та переглянули зимову казку «У пошуках героя».

Юних гостей Чернігова з новорічними та різдвяними святами привітав голова облдержадміністрації Валерій Куліч, побажав їм міцного здоров’я, здійснення мрій та бажань, успіхів у навчанні.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Назад


17 Січня 2018 11:39
22 січня 2018 року об 11.00 в актовому залі районної школи мистецтв (м. Ічня, вул. Героїв Майдану, 4) відбудуться урочисті заходи до Дня Соборності України.

Як Ви думаєте, які причини дачі хабарів?