Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Свято Соборності на Ічнянщині

22 січня 2018

Українська незалежність утверджувалася упродовж багатьох віків. Не одне століття українські землі роз’єднували, шарпали та шматували ворожі держави. Але завдяки подіям національної революції 1917-1921 років, Україна знову постала перед світом, як вільна суверенна держава українського народу.

У День Соборності України, 22 січня 2018 року, виповнюється 99-та річниця проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки і 100-та річниця прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради, який проголошував Українську Народну Республіку «самостійною, ні від кого незалежною, вільною суверенною державою українського народу».

Сьогодні в Ічня біля каплички Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, котрі загинули в зоні АТО зібралися керівники району та міста, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій міста, громадські активісти щоб вшанувати пам'ять Героїв української історії загиблих у боротьбі за українську державність, адже бійці в зоні АТО, як і українські вояки 100 років тому, відстоюють незалежність і соборність України.

Військовий капелан, благочинний району, настоятель Свято-Миколаївської церкви о. Димитрій провів молебень за загиблими захисниками України. По закінчені богослужіння ічнянці поклали квіти до пам’ятника провісника української незалежності Т.Г. Шевченка.

З нагоди Дня Соборності України в актовому залі районної школи мистецтв відбулися урочисті заходи. Зі святом присутніх привітали в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун Рябчун та голова районної ради Григорій Герасименко.

− Свято Соборності нагадує всім нам, що немає окремої Східної і Західної України. У нас – єдина держава, а всі ми – представники єдиного українського народу! Адже в єдності — наша сила і наше майбуття, − підкреслила Валентина Рябчун. Також побажала всім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, благополуччя та злагоди.

Художній колектив районного будинку культури представив учасникам зібрання святкову концертну програму.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації