Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Аукціон з продажу об'єкта державної власності незавершеного будівництва в Ічні

30 січня 2018

Регіональне відділення ФДМУ по Чернігівській області повідомляє, що на 19 лютого 2018 року оголошений повторний аукціон в електронній формі з продажу об'єкта державної власності незавершеного будівництва реабілітаційного центру (разом із земельною ділянкою), що розташований за адресою: м.Ічня, вул.Ковалівка (Червоноармійська), 17-а, під добудову без збереження профілю. Початкова ціна об’єкта разом із земельною ділянкою з урахуванням ПДВ становить 1 640 915,8 гри., кінцевий термін прийняття заяв - 15 лютого 2018 року.

Аукціон в електронній формі буде проведено Українською універсальною біржею.

Всіх бажаючих прийняти участь в аукціоні просимо направляти до регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області (м. Чернігів, проспект Миру, 43, кімната 319, тел. 676-302, звертатись з 8.00 до 17.00 год., крім вихідних).

Додаткову інформацію можна отримати на Український універсальній біржі (м. Полтава, вул. Шевченка, 52, тел. (0532) 56-00-37, сайт - www.uub.com.ua).

Одночасно повідомляємо, що до набуття покупцем права власності на придбаний об’єкт приватизації, відповідальність за збереження майна несе балансоутримувач.

Інформація про повторний продаж на аукціоні об’єкта державної власності групи Д незавершеного будівництва реабілітаційного центру