Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Засідання оргкомітету до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

07 лютого 2018

У райдержадміністрації 6 лютого відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У засіданні взяли участь в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун, голова районної ради Григорій Герасименко, заступник міського голови Тетяна Кутова, керівники районних спілок ветеранів Афганістану Василь Карапиш, ветеранів та інвалідів Афганістану Олексій Борщ, військовий комісар району Василь Кацалап, відповідальних відділів та секторів райдержадміністрації.

Присутні обговорили формат проведення урочистостей та інших заходів з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан.

Зокрема, оргкомітет вирішив 14 лютого здійснити покладання квітів до могил загиблих учасників бойових дій на території Афганістану та провести поминальні заходи. Запланували 15 лютого тематичні заходи для учасників бойових дій на території інших держав та мітинг з покладанням у м. Ічня квітів до пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам. Також буде організовано зустріч керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з учасниками бойових дій на території інших держав та матерями загиблих воїнів.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації