Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Оголошення про проведення у 2018 році першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

02 березня 2018

Ічнянська районна державна адміністрація відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 “Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” (зі змінами) оголошує проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:
- «Кращий керівник» (беруть участь державні службовці категорії «Б»);
- «Кращий спеціаліст» (беруть участь державні службовці категорії «В»).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, що займають посади категорій «Б» і «В», і мають стаж державної служби.

У номінації «Кращий керівник» - загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік.

У номінації «Кращий спеціаліст» - загальний стаж державної служби не менш як два роки.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

З умовами проведення Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайті Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування http://www.centre-kiev.kiev.ua/