Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Оновлені Методичні рекомендації з питань перетворення бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства

06 березня 2018

З метою роз'яснення ключових етапів медичної реформи МОЗ України оновило Методичні рекомендації з питань перетворення бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства. В оновлених рекомендаціях враховано досвід тих закладів, що вже почали цей шлях, і детальніше прописано аспекти процесу перетворення.

Автономізація закладів первинної медичної допомоги є основним завданням реформи на перше півріччя 2018 року. Перетворення медзакладів із бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства є обов’язковою умовою їхнього приєднання до реформи згідно з законом України «Про державні гарантії медичного обслуговування населення» №2168-VІІІ від 19.10.2017.

Методичні рекомендації призначені для органів місцевого самоврядування, керівників органів управління охороною здоров'я та закладів охорони здоров'я, а також депутатів місцевих рад, відповідальних за підготовку та прийняття рішень щодо зміни господарсько-правового статусу комунальних закладів охорони здоров'я шляхом їх реорганізації з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства в межах чинного законодавства України.

Методичні рекомендації з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства