Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Організацію відпочинку та оздоровлення дітей в літній період обговорили в райдержадміністрації

27 березня 2018

Засідання міжвідомчої комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді в літній період 2018 року відбулося 27 березня в райдержадміністрації.

На порядок денний було винесене питання щодо організації проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей району в 2018 році. На комісії йшлося про роботу таборів з денним перебуванням, що будуть створені у загальноосвітніх навчальних закладах району, про забезпечення оздоровчими та відпочинковими послугами дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, про виконання планових показників щодо оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку у 2018 році.

В. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун зокрема звернула увагу присутніх на програму виховних заходів у пришкільних таборах, наповнення її національно-патріотичною складовою. Також наголосила на необхідності дотримання законодавства у сфері санітарного та епідемічного благополуччя, пожежної та техногенної безпеки, медичного забезпечення.

У роботі комісії взяли участь голови районних профспілок працівників освіти, медичної галузі та агропромислового комплексу.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення, виконання яких дасть змогу забезпечити проведення оздоровчої кампанії 2018 року на належному рівні.


Сектор молоді та спорту райдержадміністрації