Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Напередодні Векликодня церкви перевірили на дотримання правил пожежної безпеки

03 квітня 2018

Напередодні святкування Великодня з метою запобігання виникнення пожеж у церквах, де будуть проводитись заходи по відзначенню свята, працівниками Ічнянського РВ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області здійснено рейдові перевірки, щодо дотримання правил пожежної безпеки. З настоятелями церков та персоналом працівники Ічнянського РВ УДСНС провели роз’яснювальні бесіди та роздали пам’ятки і листівки з основними вимогами дотримання правил пожежної безпеки. Особлива увага під час зустрічей із священнослужителями приділялася дотриманню правил безпеки під час проведення богослужінь, коли віруючі масово відвідують церкви. Окрім роз’яснення основних правил безпеки провели перевірки приміщень храмів. Велика увага зверталася на справність електромережі, шляхів евакуації та наявність достатньої кількості вогнегасників у приміщеннях.

Шановні громадяни

Під час відвідування культових споруд проявляйте необхідну пильність та обережність у поводженні з вогнем, і тоді ніяке лихо не завадить урочистому святкуванню Воскресіння Господнього.

Основні вимоги правил пожежної безпеки в культових споруд:
- не залишайте без нагляду запалені свічки, відкритий вогонь;
- не використовуйте для освітлення тимчасову електромережу або таку, що в процесі експлуатації втратила захисні властивості, ізоляцією;
- евакуаційні шляхи і виходи ні в якому разі не захаращувати, постійно утримувати вільними;
- не використовуйте для прикрас легкозаймисті матеріали.

У разі виявлення пожежі або вибухонебезпечного чи зовні схожого з ним предмета негайно повідомте про це в пожежно-рятувальну службу за номером 101. Назвіть точну адресу і своє прізвище, повідомте про наявність людей в небезпечній зоні.

Начальник районного відділу В.В. Кравець