Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

З Великоднем!

06 квітня 2018

Великдень для кожного християнина є святом особливим та надзвичайно важливим. Не через те, що цей день приходить з утвердженням справжньої весни, а через перемогу добра над злом, торжество людського життя, пробудження надій й сподівань на добру долю, на Боже Благословення, радість та очищення душі.

Світлий день Воскресіння Христового зазвичай спонукають замислитися над вічними цінностями християнської моралі, відкрити серця доброті, милосердю, терпимості і любові. Тож спрямуємо наші молитви на добрі справи заради відродження української нації і ствердження миру в єдиній Україні.

Від усього серця бажаємо всім жителям Ічнянщини благодаті, добробуту, миру, злагоди та душевної величі. Нехай величні Пасхальні дні принесуть у ваші родини затишок і благополуччя, нові перемоги і звершення на життєвому шляху, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Хай радість цих свят й надалі додає сили, енергію, наснагу для продовження невтомної праці на добробут і процвітання рідної Ічнянщини і всієї України!

В. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун
Голова районної ради Григорій Герасименко