Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Урочисті проводи призовників до ЗС України

10 квітня 2018

Для кожного українського юнака є великою честю і головним обов'язком перед державою бути готовим до її захисту. І сьогодні нашим призовникам є з кого брати приклад самовідданого служіння Батьківщині.

9 квітня в актовому залі районної школи мистецтв відбулися урочисті проводи призовників з Ічнянщини до лав Збройних Сил України.

Майбутніх воїнів з початком нового етапу в їхньому житті привітали в. о. голови РДА Валентина Рябчун, голова районної ради Григорій Герасименко, міський голова Оксана Андріанова та військовий капелан о. Димитрій. Вручили подарунки та побажали міцного здоров'я, успіхів в освоєнні теоретичних і практичних завдань військової служби, натхненої ратної праці, справжньої чоловічої дружби і порозуміння, вірного служіння на благо українського народу та незалежної України.

Ічнянські нащадки славних борців за свободу та кращу долю мають серйозні наміри служити чесно і самовіддано, зносити всі складнощі військової служби з гідністю і витримкою, щоб армія стала справжнім суворим, але благородним життєвим уроком.
Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю з громадськістю
апарату райдержадміністрації