Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Пожежі в екологічних системах

18 квітня 2018

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Лише з 11 по 12 квітня в Ічнянському районі зафіксовано та ліквідовано 2 пожежі в екологічних системах на загальній площі понад 4 га. Крім того, пожежно-рятувальний підрозділ району 2 рази залучався для ліквідації пожеж у житловому секторі громадян, які виникли саме через спалювання сухої рослинності на присадибній ділянці та порушенні правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

Так, 11 квітня 2018 року о 23 год. 25 хв. до 23 ДПРЧ (м. Ічня) надійшло повідомлення про пожежу літньої кухні в с. Івангород.

Внаслідок пожежі вогнем знищено літню кухню та майно.

Причина пожежі –– недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

12 квітня 2018 року о 19 год. 18 хв. до 23 ДПРЧ (м. Ічня) надійшло повідомлення про пожежу гаражу в м. Ічня.

Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено покрівлю на площі 1 м. кв.

Причина пожежі –– необережне поводження з вогнем господарки.

У зв’язку з цим, Ічнянський РВ Управління ДСНС України у Чернігівській області вкотре звертається до населення з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем в житловому секторі, а також перебуваючи у лісових масивах, на відкритих територіях та біля торфовищ.

Начальник районного відділу В.В. Кравець