Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Підсумки проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

24 квітня 2018

У квітні 2018 року в райдержадміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

До Організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» надійшли заяви від трьох державних службовців про участь у конкурсі в номінації «Кращий спеціаліст». Всі державні службовці були допущені до участі у конкурсі.

Організаційний комітет райдержадміністрації з проведення І туру конкурсу «Кращий державний службовець» за підсумками виконання тестових завдань у частині знання Конституції України та законодавства про державну службу, завдань для складання ділового документу, завдань з володіння персональним комп’ютером, переліку ситуаційних завдань, повноважень райдержадміністрації та посадових обов’язків державних службовців на засіданні 23 квітня 2018 року визначив переможця та лауреатів.

Переможцем стала Юлія Майстренко, головний спеціаліст з контролю за правильністю призначення (перерахунку) та виплати пенсій Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, лауреатами – Яна Загорулько, головний спеціаліст відділу документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації та Наталія Кубрак, головний спеціаліст відділу фінансово-економічного розвитку та агропромислового виробництва Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

Організаційний комітет райдержадміністрації з проведення І туру конкурсу «Кращий державний службовець» вніс пропозицію в.о.голови районної державної адміністрації щодо нагородження переможця та лауреатів Конкурсу.

Організаційний комітет райдержадміністрації
з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець»