Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Ніколи не зітреться пам’ять про Чорнобильську трагедію

27 квітня 2018

До 32-х роковин Чорнобильської трагедії 26 квітня керівники району та міста, ліквідатори аварії на ЧАЕС, члени сімей ліквідаторів, які вже пішли з життя, представники районних громадських організацій, трудових колективів установ, організацій міста здійснили покладання квітів до пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи в м. Ічня.

Проведено мітинг-реквієм з проголошенням скорботної хвилини мовчання в пам'ять тих, хто загинув внаслідок цієї катастрофи, які трагічно рано пішли у вічність.

Перед присутніми виступили в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун, перший заступник міського голови Олександр Бондар, голова районної спілки «Чорнобиль» Віктор Кичай.

У Свято-Преображенській церкві в м. Ічня проведено літію за упокій загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи та богослужіння перед іконою «Чорнобильський Спас» за участі керівників району, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, широкої громадськості.

У залі засідань РДА відбулася зустріч керівників району та управління соціального захисту населення РДА, територіального управління пенсійного Фонду України в області, головного лікаря КЛПЗ «Ічнянська ЦРЛ» з ліквідаторами аварії на ЧАЕС.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації