Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

На Ічнянщині вшанували українських воїнів та відзначили День пам'яті та примирення

08 травня 2018

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 7 травня керівники районної державної адміністрації та районної ради, територіальних громад, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади відвідали з вітаннями ветеранів Другої світової війни, солдатських вдів, учасників АТО, які нагороджені державними нагородами, зазнали поранень під час бойових дій на сході України, сім’ї загиблих учасників АТО за місцем проживання і вручили їм квіти та святкові подарунки.

8 травня проведено покладання квітів до пам’ятників воїнам-афганцям у м. Ічня, жертвам Чорнобильської катастрофи за участю керівників району та міста, представників районних організацій ветеранів Афганістану, Ради ветеранів України, спілки «Чорнобиль», громадськості.

Біля каплички Героям Небесної Сотні та військовослужбовцям, котрі загинули в зоні АТО вібдувся тематичний захід з вшанування пам’яті захисників України.

Хвилиною мовчання ічнянці вшанували пам’ять всіх тих, хто поліг у роки Другої світової війни, хто загинув в локальних конфліктах та «гарячих точка», хто віддав своє життя в ім’я вільної незалежної України в ході неоголошеної війни на сході України.

Військовий капелан о. Димитрій провів богослужіння за загиблими українськими Героями. По закінчені присутні запалили свічки пам'яті.


Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації