Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Шановні жителі Ічнянщини!

08 травня 2018

8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Український народ зробив надзвичайно вагомий внесок у спільну перемогу антигітлерівської коаліції над нацизмом та визволення Європи у Другій світовій війні, ставши однією з націй-переможниць. В рядах Червоної армії та радянських партизанських загонів, в лавах Української Повстанської Армії, у військових з’єднаннях країн антигітлерівської коаліції та європейських рухах опору наші ветерани, проявляючи звитягу та героїзм, рятували цілий світ.

Дуже дорогою ціною далася ця перемога, мільйонами життів своїх синів і дочок заплатив наш народ за мир, за право жити на рідній землі. Відтоді Український народ пам’ятає, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Шановні фронтовики, ветерани, діти війни! Низько вклоняємося кожному з вас – всім, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного та повоєнного лихоліття. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості духу, затишку і тепла у сімейному колі, розуміння і підтримки від рідних, близьких, радості у душі і серці, довгих років життя.

Нехай в кожному домі і в кожній родині завжди панують добробут і злагода, утверджується мир та спокій, віра у славне майбутнє України!

В. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун
Голова районної ради Григорій Герасименко