Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили на Ічнянщині

10 травня 2018

Покладання квітів до братської могили воїнів-визволителів міста на площі Т.Г. Шевченка в Ічні здійснили 9 травня в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун, голова районної ради Григорій Герасименко, міський голова Оксана Андріанова, ветерани Другої світової війни, депутат обласної ради Віктор Кияновський, широка громадськість з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Керівники району та міста, депутат обласної ради Віктор Кияновський, військовослужбовці в/ч А1479, учасники бойових дій, ліквідатори аварії на ЧАЕС, колективи підприємств, установ та організацій міста прийшли до Меморіалу Слави щоб схилити голови перед світлою пам'яттю усіх борців проти нацизму, загиблих воїнів-земляків, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.

На Меморіалі Слави до ічнянців звернулися міський голова, командир в/ч А 1479, голова районної організації ветеранів України, учень міської школи № 3. Після чого здійснено покладання вінків, корзин та квітів до пам’ятника та до меморіальних плит з іменами земляків, які полягли на фронтах Другої світової війни.

Також цього дня в інших населених пунктах району проведено мітинги-реквієм з покладанням вінків та квітів до пам’ятників, меморіалів, братських могил полеглих воїнів.
Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації