Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Відлуння Другої світової війни

14 травня 2018

14 травня 2018 року о 13 годині 00 хвилин групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП Управління ДСНС України у Чернігівській області у визначеному місці, знешкоджено 1 артилерійський снаряд калібром 85 мм часів 2-ї Світової війни.

Так, 13.05.2018 року о 10 год. 50 хв. на ПЗЧ 23 ДПРЧ (м. Ічня) надійшло повідомлення від місцевого жителя про те, що під час проведення господарчих робіт на присадибній ділянці за адресою: Ічнянський район, с. Бакаївка було виявлено артилерійський снаряд часів 2-ї Світової Війни, калібром 85 мм в кількості 1 штука. Чоловік одразу ж викликав рятувальників. До їх приїзду місце виявлення вибухонебезпечного предмету було взято під охорону співробітниками Національної поліції. Піротехніки ДСНС ретельно обстежили прилеглу територію міношукачами та інших небезпечних предметів не виявили.

Рятувальники Держслужби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Слід пам'ятати, що боєприпаси часів війни й досі несуть загрозу людям. З часом вони не втрачають своєї смертельної сили, а стають ще більш небезпечними під впливом природних явищ. У разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно викликати фахівців Служби порятунку за номером 101, або правоохоронців за номером 102.

Начальник районного відділу В.В. Кравець