Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Державних службовців району привітали з професійним святом

25 червня 2018

З нагоди Дня державної служби в. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун, заступник голови районної ради Микола Небеський, міський голова Оксана Андріанова 23 червня привітали державних службовців району з професійним святом в актовому залі районної школи мистецтв.

-Державна служба – специфічний вид діяльності, який в першу чергу спрямований на забезпечення прав і свобод громадянина, впровадження державної політики у всіх сферах суспільного життя. І ви свідомо обрали свою долю і присяглися на вірність і служіння народу і Україні. Кожен з вас на своєму робочому місці вносить свою часточку душі і серця у побудову міцної, заможної, демократичної, правової держави, - прозвучало у виступі Валентини Рябчун.

Побажала щоб щоденна робота викликала повагу та довіру громадян, здоров’я і щастя, благополуччя і достатку, успіхів і творчого натхнення у професійній діяльності.

Також кращим державним службовцям вручили спільні Почесні грамоти.

Довідково

30 травня 2018 року виповнилося 100 років з дня формування української державної служби – ухвалення за Гетьманату Павла Скоропадського закону про урочисту обітницю урядовців і суддів та присягу військових на вірність Українській Державі.