Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

На зустрічі в. о. голови райдержадміністрації з громадськими активістами обговорили функціонування пологового відділення

03 липня 2018

Сьогодні, 3 липня, у залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун з громадськими активістами з питання функціонування пологового відділення КЛПЗ «Ічнянська центральна районна лікарня».

Інформацію щодо роботи даного відділення надав головний лікар Дмитро Івасюк. Озвучив статистичні дані по пологам в районі, ситуацію з кадровим забезпеченням закладу, прийняті заходи по його комплектації лікарями, стан фінансування. Наголосив, що пологове на даний час відділення працює, медичний персонал приймає екстрені пологи, але планові не проводяться через відсутність лікаря неонатолога.

Готовність приймати пологи в ічнянському відділені виказали лікарі акушери-гінекологи Юрій Попов та Ольга Генці.

В. о. голови РДА Валентина Рябчун запевнила присутніх, що особисто займається питання пошуку лікаря неонатолога та виразила готовність забезпечити придбання житла лікарю. Закликала до спільного вирішення питання та допомоги у пошуку необхідного фахівця.

Активісти запропонували винайти можливості матеріального стимулювання лікаря неонатолога коштом громади, прийняття програми страхування медичних працівників.

Після обговорення вирішили до 1 вересня цього року закрити цю проблему, зібратися повторно у вересні та запросити на зустріч голову ічнянської громади.