Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року розглянули на Колегії райдержадміністрації

27 липня 2018

Сьогодні, 27 липня, відбулося розширене засідання Колегії районної державної адміністрації за участю в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун та голови районної ради Григорія Герасименка.

Члени Колегії та запрошені керівники управлінь, відділів та секторів РДА, територіальних громад, визначених підприємств, установ та організацій району розглянули три питання:
- про заходи щодо підготовки закладів освіти дл нового навчального року;
- про виконання плану роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2018 року;
- про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації, власними рішеннями, реагування на запити, звернення депутатів усіх рівнів в районній державній адміністрації та її структурних підрозділах за підсумками І півріччя 2018 року.

Доповідач по першому питанню, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Нагорна інформувала присутніх про стан підготовки навчальних закладів в Бережівці, Тростянці та Рожнівці, їх матеріальну забезпеченість, наявність підручників для школярів.

Начальник відділу освіти Ічнянської міської ради Володимир Івченко зазначив, що поточний ремонт шкіл громади зроблено, формується штат відділу, працюють над створенням умов для нової Української школи, виділяються кошти для придбання меблів, дидактичних матеріалів.

Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в області Ольга Йовса та провідний спеціаліст Ічнянського РВ УДСНС в області Богдан Кубай розповіли про вимоги служб до забезпечення навчального процесу в школах, недоліки та їх виправлення, відповідальність посадових осіб.

Підсумки засідання підвели керівники району Валентина Рябчун. Зокрема, в. о. голови РДА підкреслила важливість освітнього питання та необхідність тримання його на постійному контролі.

З розглянутих питань підготовлено відповідний проект розпорядження в. о. голови РДА, який після доопрацювання буде підписаний та направлено до виконавців.