Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

З Днем Державного Прапора та 27-ю річницею незалежності України!

22 серпня 2018

23 та 24 серпня український народ відзначає одні з найбільших свят своєї державності – День Державного Прапора України та День незалежності України.

Прапор України - це символ слави багатьох поколінь українців, який пов'язує воєдино подвиги і перемоги героїчного минулого і сучасного країни, є непорушним зв'язком поколінь у боротьбі українського народу за свою державність, незалежність і свободу.

День незалежності України започаткував нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпив його вікові прагнення до національного відродження, духовної свободи, культурного піднесення, дав відчуття приналежності до великого українського народу.

Сьогодні це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, кличе до захисту гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.

Шановні жителі Ічнянщини !

Вітаю всіх з прийдешніми святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності!

Від щирого серця й від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах! Хай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я єдиної незалежної демократичної квітучої України!

В. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун