Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Відзначення на Ічнянщині Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності

27 серпня 2018

Святкування на Ічнянщині Дня Державного Прапора України розпочалося 23 серпня з патріотичного флешмобу за участю учнівської молоді та військовослужбовців в/ч А 1479.

О 09.00 проведено урочисту церемонію підняття Державного Прапора України на флагштоці біля будівлі райдержадміністрації воїном АТО Юрієм Шемендою в присутності керівництва району та міста, трудових колективів міста, громадськості.

Під час районної акції «Я - громадянин України» п’ятьом юнакам та дівчатам вручено паспорти. Також цього дня здійснено покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

З нагоди 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності у районній школі мистецтв відбулося урочисте засідання та святковий концерт за участю керівництва району, учасників АТО, учнів міських ЗОШ, громадськості. Зі святом присутніх привітала в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун:

- Закликаю усіх ічнянців спільними зусиллями зробити все, щоб ми могли пишатися своєю малою батьківщиною й Україною, шанувати її історію, культуру, традиції. Примножувати їх і вчити цьому своїх дітей. І тільки наша єдність, відчуття приналежності до великого українського народу, почуття патріотизму і національної свідомості можуть стати для нас тим фундаментом, який допоможе нам разом зробити Україну процвітаючою, могутньою і стабільною, - зазначила у своєму виступі Валентина Рябчун.

Хвилиною мовчання вшанували українських Героїв – захисників, загиблих в зоні АТО Володимира Моісеєнка з Іржавця, Станіслава Кривоноса з Івангорода та Юрія Сороки з Гмирянки, усіх тих, хто загинув в ім’я України.

Також відбулось вшанування пам’яті полеглих захисників України покладанням квітів керівниками району,громади, громадськістю до могил загиблих земляків воїнів АТО Володимира Моісеєнка, Станіслава Кривоноса та Юрія Сороки.

24 серпня на міському стадіоні відбулися спортивні змагання, у програмі яких районні сільські спортивні ігри з легкоатлетичного кросу та гирьового спорту; Кубок незалежності з міні-футболу серед учнів ДЮСШ «Колос».

У міському парку проведено розважальну програму для дітей. Також у вечірній час на площі Перемога м. Ічня - молодіжний естрадний концерт та святкову дискотеку.

У приміщенні архівного сектору РДА розміщено інформаційний стенд «Державна символіка України».