Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Пожежі в районі

04 вересня 2018

В умовах сухої та сонячної погоди на Чернігівщині різко зросла кількість пожеж на полях, торфовищах, луках, в населених пунктах та лісопаркових зонах внаслідок необережного поводження з вогнем, спалювання сухої рослинності, сміття або пожнивних залишків. Лише за останній тиждень з цих причин виникло 3 пожежі сухої трави та сміття на відкритих територіях в наслідок яких пошкоджено 2 будівлі та дрова твердої породи.

Так, 03 вересня 2018 року до 23 ДПРЧ (м. Ічня) надійшло повідомлення про пожежу сухої трави, житлового будинку та літньої кухні за адресою: с. Дзюбівка, у господарстві гр. Р., 1964 року народження.

Внаслідок пожежі житлового будинку вогнем знищено покрівлю на площі 20 м. кв., пошкоджено стіни на площі 30 м. кв., а також літню кухню по всій площі та 0,2 га сухої трави.

Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем громадянки К., 1959 року народження, (сусідки).

Така ситуація склалася через те, що громадяни ігноруючи заходи пожежної безпеки, не замислюються над можливими наслідками такої безпечності.

Шановні громадяни! Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігає, що в період сухої погоди, склався підвищений клас пожежної небезпеки. Це вимагає від населення суворого дотримання протипожежних вимог, так як значно почастішали випадки пожеж у лісопаркових зонах, на полях, луках та в населених пунктах. Основною причиною загорянь є необережне поводження з вогнем та навмисне випалювання сухої рослинності або сміття.

У зв’язку з цим, рятувальники закликають мешканців та гостей Ічнянського району бути вкрай обережними.

Також має місце випадків навмисного шкоди майну.

Так, 31 серпня 2018 року о 21 год. 34 хв. до 23 ДПРЧ (м. Ічня) надійшло повідомлення про пожежу одноосного причепа за адресою: м. Ічня у господарстві гр. М., 1951 року народження.

Внаслідок пожежі одноосного причепа (вагончика) вогнем пошкоджено внутрішнє облицювання (стіни) по всій площі. 02 вересня 2018 року 21 год. 43 хв. надійшло повторне повідомлення про пожежу даного причепу.

Внаслідок події, також пошкоджено внутрішнє облицювання причепу.

Ймовірна причина пожежі в обох випадках- підпал.

Наразі по фактам пожеж проводиться перевірка працівниками Ічнянського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

Начальник районного відділу В.В. Кравець