Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

До 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Чернігівщини та Дня партизанської слави

21 вересня 2018

Найстрашнішою серед багатовікових подій, які пронеслися над Україною, була Друга світова війна, що назавжди залишилася у пам’яті нашого народу.

Два роки наша область, й Ічнянщина зокрема, були окуповані ворогом. За цей час спалено десятки сіл, спустошені міста, розстріляно й закатовано тисячі мирних жителів. Але люди не скорилися загарбникам і йшли в партизанські загони, боролися в підпіллі. Чернігівщину по праву називають партизанським краєм. Тільки на території нашого району діяли три партизанські загони, які в тилу ворога самовіддано і героїчно захищали Батьківщину від нацистських окупантів.

З нагоди 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Чернігівщини та Дня партизанської слави сьогодні, 21 вересня, в Ічнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, на території якої знаходиться пам'ятник партизанці Нонни Погуляйло, за участю в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун, голови районної ради Григорія Герасименка, міського голови Оксани Андріанової, голови районної організації ветеранів України Віктора Сербіна проведено урочисту лінійку та покладання квітів до пам'ятника юної партизанки - колишньої учениці школи.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів, всіх, хто боровся з нацистами в глибокому тилу ворога в період Другої світової війни, хто захищав свою Батьківщину від агресора та окупанта, хто загинув в ім’я України.