Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Ічнянській ЗОШ І-ІІІ ст №1

24 вересня 2018

З метою навчання підростаючого покоління основним заходам безпеки в різних життєвих ситуаціях, способам надання першої допомоги постраждалим 19 вересня 2018 року співробітники Ічнянського районного відділу УДСНС України у Чернігівській області провели для учнівської молоді Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 інформаційно-пізнавальну акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти". До заходу долучились представники Національної поліції, газового господарства та фахівці Ічнянського відділу медицини катастроф.

Рятувальники роз’яснили дітям основні правила безпеки життєдіяльності та дії в разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Продемонстрували оснащення, пожежно-рятувальної техніки, яка залучається для ліквідації наслідків пожеж та надзвичайних подій. Також провели показові виступи щодо гасіння умовної пожежі. Всі бажаючи мали можливість попрацювати з водяним стволом, посидіти у кабіні автомобіля або приміряти захисні костюми та протигаз.

В свою чергу співробітники Національної поліції розповіли основні вимоги правил безпеки дорожнього руху, а фахівці медицини катастроф продемонстрували методи надання першої невідкладної допомоги постраждалим у різних екстрених ситуаціях. Крім того, представники газового господарства продемонстрували прилади контролю та ознайомили з вимогами безпеки при користуванні газовими приладами.

На закінчення заходу педагоги та школярі подякували представникам оперативних служб за цікавий, а головне пізнавальний захід та запевнили їх, що завжди будуть дотримуватись заходів безпеки.

Начальник районного відділу В.В.Кравець