Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Відгукнулися на біду

05 листопада 2018

Після нічної катастрофи 9 жовтня на 6 військовому арсеналі ЗС України біля смт Дружба, яка призвели до знищення десятків тисяч тонн снарядів на одному з найбільших сховищ боєприпасів в Україні, жителі Ічнянщини відчули на собі, в нових умовах сьогодення, традиції щирого українського милосердя, співчуття та взаємодопомоги.

Забуваючи про власні негаразди, не шкодуючи сил, не рахуючись із часом, у будні й у свято люди з усієї України відгукнулися на біду ічнянців.

Не залишились осторонь й державні службовці. Допомога надходила як від обласних адміністрацій, в тому числі працівники Чернігівської ОДА перерахували свій одноденний заробіток на благодійних рахунок міської ради, так і районних. Приєдналися до простого людського співчуття, доброго слова і допомоги й працівники Ічнянської райдержадміністрації.

Керівники та працівники районної державної адміністрації за власні кошти придбали вісім металопластикових вікон для жителя міста Юрія Лавриненка. Через влучання снаряда й пожежі в будинку Юрій, який є людиною з інвалідністю, потребує відновлення власного житла.

3 листопада вікна були доставлені потерпілому та встановлені. Наразі тривають будівельні роботи всередині будинку.