Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Змінено та введено в дію реквізити рахунків

07 листопада 2018

Управління Державної казначейської служби України в Ічнянському районі Чернігівської області повідомляє платників податків, зборів, платежів до бюджетів , що з 02.07.2018 змінено та введено в дію реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів Ічнянського району.

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством України встановлено перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишалися активними для зарахування податків, зборів, платежів, зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головного управління та діяли до 11.09.2018 (старі рахунки).

З 11.09.2018 кошти, які сплачуються платниками на старі рахунки, не зараховуються до бюджетів, а повертаються платникам, як нез’ясовані надходження.

В зв'язку з численними надходженнями коштів на старі рахунки після 11.09.2018 р. наголошуємо на необхідності сплати платниками податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків, які відкриті на балансі Казначейства України (МФО - 899998) в повному обсязі.

Реквізити діючих рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на Веб - сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області в розділі «Реквізити рахунків» та доведені до органів, які контролюють справляння надходжень бюджету.