Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Ічнянці відзначили День волонтера та День Збройних сил України

07 грудня 2018

Подвійний святковий захід відбувся 6 грудня у районній школі мистецтв, на якому дякували волонтерам та військовослужбовцям. Адже в українських реаліях сьогодення ці два свята надзвичайно тісно пов’язанні між собою. Справа захисту української незалежності згуртувала всіх: і кадрових військових, і волонтерів, і все громадянське суспільство.

Волонтери Ічнянщини ніколи не стояли осторонь сучасних викликів у державі. Із завзяттям та співчуттям, солідарністю та відповідальністю надають допомогу військовослужбовцям-землякам в зоні АТО, вирішують інші нагальні соціальні питання. Завдяки їхній активній позиції та швидкому реагуванню, наші бійці отримують моральну та матеріальну допомогу.

До волонтерського руху долучилися й ічнянські школярі. Свою волонтерську діяльність презентували учні міських шкіл.

Міський голова Оксана Андріанова привітала присутніх з святами, подякувала волонтерам за відданість своїй справі, безкорисливість і милосердя, справжній патріотизм, щиру допомогу тим, хто її потребує.

Всім ветеранам війни, військової служби, учасникам бойових дій, військовослужбовцям подякувала за громадянський подвиг, відданість своєму обв’язку, вірність Батьківщині та українському народу.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО героїв-земляків Володимира Моісеєнка, Станіслава Кривоноса та Юрія Сороку.

Квіти та Відзнаку Президента України "За участь в антитерористичній операції" отримали рідні загиблих захисників рідної землі Володимира Моісеєнка та Станіслава Кривоноса. Також цю відзнаку отримали й ічнянські учасники АТО.

Військовий капелан, настоятель Свято-Миколаївської церкви отець Димитрій долучився до привітань і разом з громадою помолився за Україну.