Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Засідання Ради регіонального розвитку Ічнянського району

14 грудня 2018

В актовій залі районної школи мистецтв 14 грудня відбулося засідання Ради регіонального розвитку Ічнянського району за участю в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун, керівників Ічнянської ОТГ, структурних підрозділів РДА та міської ради, установ та організацій, а також громадськості.

Після вступного слова очільника райдержадміністрації, яка дала характеристику соціально-економічного розвитку району, його потенціальним можливостям, було розглянуто порядок денний засідання.

Інклюзивна освіта. Крок за кроком - таке перше питання висвітила директор інклюзивного ресурсного центру Іванна Сизоненко. Всі умови для дітей з особливими освітніми потребами в районі створено – з таким ствердженням виступила керівник центру. Маємо по одному інклюзивному класу в Ічнянській ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, Іржавецькій ЗЗСО І-ІІІ ст. та ресурсний центр в місті, який відкрили у вересні цього року. Всі заклади облаштовані відповідним чином та мають належне обладнання для того, щоб такі діти мали право на освіту.

Головний лікар комунального некомерційного закладу охорони здоров’я «Ічнянський ЦПМСД» Оксана Денисенко доповіла присутнім по питанню проведення реформ в охороні здоров’я первинної ланки в районі.

Після реформування медичної галузі в районі 140 медичних працівників Ічнянського центру первинної медико-санітарної допомоги надає послуги 84% населення Ічнянщини.

З 1 січня 2019 року переходять на фінансування від Національної служби охорони здоров’я. Кошти отримуватимуть відповідно до підписаних з сімейними лікарями декларацій. На даний час всього 58, 5% жителів Ічнянщини виявили бажання підписати декларації. Також розповіла про перспективи розвитку та фінансування галузі.

Про досвід розвитку території на прикладі Ічнянської ОТГ розповіла начальник відділу ЖКГ, комунальної власності та благоустрою Ічнянської міської ради Катерина Волеватенко.

За рік існування ічнянська громада отримала певні показові досягнення. По підсумках 9 місяців з 78 ОТГ по Україні 15 рейтингове місце зайняла ічнянська громада. За минулий період проходило формування громади, передача-прийом закладів освіти, культури району. Є перспективні завдання: придбання шкільного автобуса, ремонти водогонів та доріг. Розробляється стратегія розвитку громади на 5, 10 років.

Наступне засідання Ради регіонального розвитку району відбудеться в січні 2019 року.