Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Миколай про тебе не забуде!

19 грудня 2018

День Святого Миколая – це чудова українська традиція, що сповнена чарівним духом, дитячим щастям та вчить усіх нас безкорисливо обдаровувати тих, кого ми любимо, про кого піклуємось і тих, хто цього потребує.

Ічнянська міська рада, районна державна адміністрація та районна рада 19 грудня перетворилася на чарівне місце, наповнене духом зимових свят, любові та добра й працювала для того, щоб доброчинність Чудотворця прийшла до кожної дитини, не зважаючи на достаток її родини.

В.о. голови Ічнянської районної державної адміністрації Валентина Рябчун разом з головою Ічнянської об′єднаної територіальної громади Оксаною Андріановою з нагоди Дня Святого Миколая відвідали дітей-сиріт, котрі проживають у опікунських та прийомних сім′ях та вручили їм солодкі подарунки.

Протягом трьох днів представники міської ради, районної державної адміністрації, районної ради разом з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей завітали до кожного села, де проживають діти-сироти, діти з обмеженими фізичними можливостями, діти, які виховуються в сім′ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї в яких виховується більше п’яти дітей. Вітаючи дітлахів дорослі бажали, щоб Святий Миколай кожного року приносив лише радість і щастя та виконував усі їхні мрії.

Загалом було роздано 347 подарунків, охоплено хвилею добра більше двохсот сімей. Свята починаються, завдання всіх дорослих – щоб Миколай не забув жодну ічнянську дитину.

Від хати до хати біленьким сніжком
Ходить Святий Миколай із мішком,
Приносить дарунки на втіху,
Радості море і щирого сміху!
Хай осінить своєю любов’ю,
Мудрості дасть, і сили, й здоров’я,
Ласкою серденько хай зігріває
І усі мрії заповітні здійсняє!!!