Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Персональний склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації

18 грудня 2018

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності районної державної адміністрації розпорядженням голови районної державної адміністрації від 13 грудня 2018 року № 292 створену ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації у складі:
1. Савченко Віра Іванівна, голови Громадської ради при районній державній адміністрації, голова районного комітету професійної спілки працівників освіти.
2. Кичай Віктор Михайлович, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль України».
3. Сербін Віктор Андрійович, голова районної організації ветеранів України.
4. Бугай Вадим Іванович, головний спеціаліст відділу Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.
5. Деркач Ірина Миколаївна, головний спеціаліст-юрисконсульт апарату районної державної адміністрації.

Розпорядження в. о. голови РДА ’’Про створення ініціативної групи для формування нового складу Громадської ради при РДА’’