Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

З Новим роком та Різдвом Христовим!

29 грудня 2018

Шановні жителі Ічнянщини!

Прощаючись із 2018 роком, в якому ми всі гідно та послідовно, наполегливо та самовіддано працювали на благо нашого краю та розбудови держави, ми знову сповнені надій і сподівань на краще життя в майбутньому – на мир і злагоду, духовний розквіт і піднесення добробуту українського народу, розвиток демократичних перетворень в суспільстві.

Щиро дякую кожному жителю району за спільну працю над збереженням стабільності і економічного зростання, вирішенням всіх життєвих питань нашої Ічнянщини, за прагнення духовного оновлення, відродження віри й України.

Виклики сьогодення згуртовують українське суспільство й об’єднують наші зусилля заради спільного блага й благополуччя України. Разом ми неодмінно переборемо всі складнощі, вирішимо всі проблеми на користь рідного краю.

Бажаю зустріти Новий рік та Різдво Христове зі світлими помислами та добрими намірами. Нехай в 2019 році нас чекають яскраві події і добрі звершення, нові перемоги і успіхи в примножені добробуту. .

Хай гарний святковий настрій збережеться у наших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить міцним здоров’ям, особистим щастям, взаєморозумінням та любов’ю.

В. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун