Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Шановні жителі Ічнянщини!

13 лютого 2019

15 лютого Україна урочисто вшановує учасників бойових дій на території інших держав та відзначає 30-у річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан.

30 років пройшло з того часу, як останній наш солдат покинув Афганістан, але до сьогодні пам’ять продовжує нагадувати нам про ті страшні часи. Ця дата навічно увійшла в історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Для багатьох з них цей День є не стільки святковим днем, скільки днем пам'яті, днем справжнього чоловічого героїзму, проявленого за межами рідної держави.

Українські солдати і офіцери завжди з честю і гідністю виконують свій військовий обов’язок, відповідально забезпечують миротворчі завдання в багатьох державах світу.

Сьогодні ми схиляємо голови перед тими синами і дочками України, хто віддав своє життя на війні в Афганістані, під час миротворчих місій, вклоняємося їхній мужності та самовідданості.

Щиро бажаю всім учасникам бойових дій міцного здоров’я, добра і злагоди, достатку, довголіття і мирного неба над Україною!

В. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун