Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

На Ічнянщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2019

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан 14 лютого представники райдержадміністрації, районних спілок ветеранів Афганістану, ветеранів та інвалідів Афганістану, учасників бойових дій АТО Ічнянського району, органів місцевого самоврядування вшанували пам’ять земляків, які полягли на фронтових дорогах Афганістану, здійснили покладання квітів до могил загиблих воїнів в Афганістані.

Ічнянщина навічно втратила рядових Василя Борща із Заудайки і Миколу Бондаренка із Сваричівки, сержанта Віктора Сидоренка з Однолькового, лейтенанта Сергія Лемішка із Крупичполя, прапорщика Володимира Варущика з Ковтунівки.

15 лютого керівники району та міста, колишні воїни-афганці, громадськість здійснили в Ічні покладання квітів до підніжжя пам’ятного знака загиблим воїнам-інтернаціоналістам, де також відбувся мітинг-реквієм та молебень.

Зі словами вдячності за приклад мужності, відданості, активну життєву позицію, вірність солдатській дружбі та побажаннями міцного здоров’я, добра і злагоди, мирного неба над Україною звернулися до присутніх в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун, ветеран афганської війни Василь Нікітченко.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів у далекому Афганістані.

Цього ж дня у районному будинку культури ічнянці переглянули картини воїна-афганця Юрія Борща, тематичні виставки та фільми.

Щирі співчуття пролунали зі сцени солдатським вдовам і матерям полеглих на далекій Афганській землі. Присутній у залі Лідії Іванівні Лемішко, матері лейтенанта Сергія Лемішка, який не повернувся до рідних порогів з далеких афганських перевалів, на знак поваги і шани вручили букет квітів.

З нагоди пам’ятної дати всім воїнам-інтернаціоналістам були вручені ювілейні медалі та квіти, а творчий колектив РБК представив концертну програму.