Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

Рейд по виявленню порушень правил пожежної безпеки

09-04-2019 | 11:46

Кожного дня на території Чернігівської області виникає близько 50 пожеж пов’язаних зі спалюванням сміття та сухої рослинності. З огляду на те, що у переважній більшості причинами виникнення пожеж є нехтування громадянами елементарних правил пожежної безпеки у побуті та під час перебування у природних екологічних системах, Ічнянським районним відділом вживаються профілактично-роз'яснювальні заходи, шляхом відпрацювання населених пунктів та проведенням інструктажів серед мешканців приватного житлового сектору.

Так 08 квітня 2019 року співробітниками районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області разом з представниками Національної поліції, Ічнянської міської ради, Ічнянської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції, а також засобів масової інформації було проведено один із таких роз'яснювальних рейдів.

Надзвичайники розповіли громадянам про випадки найбільш резонансних пожеж, трагічної статистики загибелі й травмування людей на них, основні причини їх виникнення.

Представниками державної екологічної інспекції було притягнуто до адміністративної відповідальності мешканця Ічні та 2-х попереджено, які нехтували вимогами пожежної безпеки, охорони довкілля та екологічної безпеки.

Крім того, за допомогою наочних матеріалів, зокрема листівок і пам'яток, рятувальники роз’яснили основні правила пожежної безпеки, а також нагадали про необхідність обережного поводження з відкритим вогнем у побуті й під час перебування в екосистемах.Начальник районного відділу В.В. Кравець