Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Громадські роботи: соціальна підтримка безробітних, користь громаді

15 квітня 2019

У відповідності з Законом України «Про зайнятість населення» громадські роботи є видом суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах.

Завдяки участі у таких роботах безробітні можуть відновити трудові навички, отримати відповідний заробіток, а іноді й постійну роботу. Крім того, на осіб, зайнятих на громадських роботах, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені, зокрема, законодавством про працю та зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Протягом лютого-квітня 2019 року до участі в громадських роботах було залучено 84 безробітних громадян. Проведена суттєва робота по благоустрою населених пунктів району. Враховуючи, що користь від організації громадських робіт для суспільства очевидна, служба зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку з органами місцевого самоврядування.


Районна філія ЧОЦЗ