back

Чорнобильська трагедія навіки в пам’яті людській

26 квітня 2019

До 33-х роковин Чорнобильської трагедії 26 квітня керівники району та міста, ліквідатори аварії на ЧАЕС, члени сімей ліквідаторів, які вже пішли з життя, представники районних громадських організацій, трудових колективів установ, організацій міста здійснили покладання квітів до пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи в м. Ічня.

Проведено мітинг-реквієм з проголошенням скорботної хвилини мовчання в пам'ять тих, хто загинув внаслідок цієї катастрофи, які трагічно рано пішли у вічність.

Перед присутніми виступили в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун, міський голова Оксана Андріанова, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Зоя Присяжнюк, голова районної спілки «Чорнобиль» Віктор Кичай, які закликали вшанувати світлу пам'ять загиблих і віддати належну шани всім, хто в ті далекі дні, врятував світ від ядерної небезпеки.

У Свято-Преображенській церкві в м. Ічня проведено літію за упокій загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи та богослужіння перед іконою «Чорнобильський Спас» за участі керівників району, ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, широкої громадськості.
Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК